Stumbras vs Old S/M (52:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 21 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį

2017 balandžio 21 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 962

Penktadienį, balandžio 21 dieną, Atžalyno gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Stumbro“ ir svečių „Old S/M“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios po truputį tolę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 52:76 (14:28, 18:10, 9:14, 11:24).

Susitikimą žymiai geriau pradėjo L. Akstinavičiaus vedina „Old S/M“ ekipa. Kiek vėliau šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti, tačiau kėlinuką geriau užbaigę svečių krepšininkai įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke „Stumbrui“ pavyko pagerinti pataikymą, ko pasekoje, naudodamiesi priešininkų klaidomis aikštės šeimininkai paspartino puolimą bei iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. 32:38.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę svečių ekipos krepšininkai iškart spurtavo bei susigrąžino dviženklį atotrūkį, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „Stumbras“ sumažino atsilikimą iki septynių taškų, bet pernelyg nepergyvenę „Old S/M“ krepšininkai čia pat surengė dar vieną spurtą bei galutinai atitrūko nuo varžovų, ko pasekoje šventė solidžią pergalę rezultatu 52:76.

„Old S/M“ žaidėjai po šios pergalės žengia į ketvirtfinalį, kuriam surems ginklus su BC „Boom“ krepšininkais.

„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)Tik po ilgosios pertraukos pabudęs „Gėlių bankas“ krito prieš „Stumbrą“ (2017 kovo 31 d., penktadienis, 21:00 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)