Rimo & Patikima linija vs BC „Boom“ (43:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1083

Sekmadienio vakarą Garliavos Jonučių progimnazijos salėje Rimo & Patikima linija priėmė svečius BC „Boom“. Komandos rungtynes pradėjo labai nerezultatyviai ir beveik 4 minutes nei vienai nepavyko pelnyti nei taško vis gi pagaliau pirmaisiais taškais šiose rungtynėse pasižymėjo svečių žaidėjas O.Šorius. Į tai šeimininkai atsakė L.Ratautas 5 taškais, tačiau iki ketvirčio pabaigos iniciatyvą vėl perėmė BC „Boom“ vaikinai, kurie pirmavo po pirmo ketvirčio 16:10. Antrajame ketvirtyje toliau vyko nerezultatyvi kova, tačiau svečiai daugiausia K.Atkočiūnas bei P.Mitkus pastangomis sugebėjo dar šiek tiek padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių jis siekė 9 taškus 33:24.

Trečiajame ketvirtyje taiklūs metimai ir toliau buvo retas svečias aikštėje, tačiau šiek tiek geriau žaidę BC „Boom“ krepšininkai skirtumą dar šiek tiek pakreipė savo naudai ir jau 30:43 po 3 kėlinių. Ketvirtojo kėlinio pradžia atsakė į visus klausimus šiose rungtynėse, o įsismarkavęs svečių lyderis P.Mitkus siuntė vieną kamuolį po kito į varžovų krepšį. Nors A.Rudžianskas pastangomis šeimininkai dar bandė, bent jau garbingai priešintis, rungtynių rezultatas skelbė daugiau nei užtikrintą BC „Boom“ pergalę rezultatu 43:68.

Rimo & Patikima linija: Linas Ratautas – 13 tšk., Arvydas Rudžianskas – 10 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Karauskas – 5 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Kipras Atkočiūnas – 19 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 11 tšk.

Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:02 val.)