Ryterna vs Callcredit (70:64)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“

2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 745

Sausio 3 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Callcredit“. „Ryterna“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir kartą pralaimėjo. „Callcredit“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Ryterna“. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Ketvirtą minutę komandas skyrė vienas taškas (8:7). Prasidėjus šeštai minutei rezultatas buvo lygus. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „Callcredit“, pamažu didindami persvarą jie laimėjo kėlinį rezultatu 15:23.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, artėjant pirmai kėlinio pusei į pabaigą skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Ryternai“ pavyko išlaikyti mažą pranašumą. Kėlinio pabaigoje penkis taškus be atsako pelnė svečiai (31:38).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę komandas skyrė aštuoni taškai (35:43). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (46:43). Prasidėjus septintai minutei tritaškį pataikė „Callcredit“ (46:46). Į tai „Ryterna“ atsakė taikliais metimais (52:46). Kėlinio pabaigoje geriau žaidę šeimininkai padidino persvarą iki 10 taškų (58:48).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis be klaidų gynėsi „Callcredit“, kurie įpusėjus ketvirtai minutei buvo sumažinę varžovų persvarą iki šešių taškų (58:52). Vėliau persvara dar labiau sumažėjo (59:55). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis „Ryterna“ neleido varžovams pasivyti ir išlaikė persvarą iki kėlinio pabaigos. „Ryterna“ iškovojo devintą pergalę, o „Callcredit“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Antroje rungtynių pusėje parodėme charakterį, parodėme, kad galime žaisti. Atsibudome iš to šventinio periodo. Šiandien tik pirma darbo diena ir iškart į rungtynes. Vyrai tieisog per daug buvo apsnūdę. Kai varžovai pažadino, pradėjome geriau žaisti.“ Paklaustas, ar ne lengviau turėjo įveikti lyderiai antros lentelės pusės komandą, treneris atsakė: „Lyderiai yra keturios komandos, kurios turi po aštuonias pergales. Negaliu pasakyt, kad būtent mes esame lyderiai. Manau, pogrupis yra idomus ir laukia ne vienos rimtos rungtynės.“

„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:54 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)