Callcredit vs Omega (62:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:19 val., peržiūros: 846

Sekmadienį, kovo 4 – ąją dieną A. Sabonio krepšinio centro pirmoje sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko F pogrupio šeimininkų ,,Callcredit" ir svečių ,,Omega" komandos. Rungtynėse savo pranašumą įrodė svečiai, kurie sugebėjo išlaikyti iniciatyvą visų rungtynių metu.

Rungtynių pradžioje du taškus pataikęs D.Šiumeta leido „Callcredit“ pirmauti 4:0. Visgi, į šiuos metimus „Omega“ taip pat atsakė R. Urkio tritaškis, kurie leido svečiams po pirmojo ketvirčio būti priekyje 11:16.

Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą – 17:17. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Omega“ pataikė taiklius metimus,tai jiems padėjo pasprukti nuo priešininkų – 24:33.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Nors šeimininkau jau buvo priartėja prie priešininkų, bet tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Omega“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:52.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau sėkmingai puolime žaidę „Omega“ puikiai naudojosi „Callcredit“ krepšininkų klaidomis, rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 62:70.

,,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)Vos 27 taškus įmetusi „Modesta“ neturėjo šansų rungtynėse prieš „Callcredit“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)