Ryterna vs ASU & Co „AgroVIS“ (79:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus

2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 695

Sausio 31 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ (svečiai). Rungtynėse abi komandos tris kėlinukus žaidė lygiai, tačiau žaidimas tikrai nebuvo kokybiškas, ekipos prametė gausybę tritaškių metimų, dažnai klydo. Vis tik ketvirtojo kėlinuko metu „Ryterna“ sugebėjo spurtuoti, nutoli dviženkliu atstumu ir taip užtvirtino savo pergalę 79:62 (22:17, 14:12, 21:23, 22:10).

Jau susitikimo pradžioje komandos pasidavė kiek chaotiškam žaidimui, gerus epizodus sekė sunkiai paaiškinamos klaidos, o žaidėjai pramesdavo net ir būdami visiškai laisvi. Tačiau pati rungtynių eiga buvo gana lygi ir atkaklus žaidimas niekur nedingo. Komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, žaidėjai ypač prastai atakavo nuo tritaškio metimo linijos. Iki pat ilgosios pertraukos taip ir nepavyko nei vienai ekipai susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo, o po dviejų kėlinukų tik nežymiai pirmavo „Ryterna“ 36:29.

Po ilgosios pertraukos vėl tęsėsi panašaus stiliaus žaidimas. O rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinuke, „Ryterna“ pabėgo nedideliu atstumu į priekį, o tuomet varžovai kelis kartus praleido dvitaškius su pražanga ir tuo pasinaudoję šeimininkai pasiekė net ir dviženklį pranašumą. Vis dar prastai pataikantys ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai nesugebėjo atsitiesti ir buvo privesti pripažinti varžovų pranašumą 79:62.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„komanda susirinko ne pilnos sudėties, esame išretinti traumų ir ligų, nebuvo dviejų pagrindinių centrų, įžaidėjo, tad vertėmės su kuo galėjome. Laimėti padėjo geriau sužaistas ketvirtasis kėlinukas, manau ir varžovai jau buvo pavargę“.

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Ryterna“ išsvaistė solidų pranašumą, bet vistiek įveikė „Artstone“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Ryterna“ apibėgo negausiai susirinkiusius „Acme“ krepšininkus (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)Treniruočių pobūdžio rungtynėse „Ryterna“ net 75 taškų skirtumu sutriuškino ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)