Ryterna vs Omega (96:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 14 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“

2018 vasario 14 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 952

Vasario 14 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Omegą“. „Ryterna“ buvo iškovoję trylika pergalių ir kartą buvo pralaimėję. „Omega“ buvo iškovoję šešias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „Ryterna“, kuri pirmas dvi minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė 10 taškų (10:0). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „Omega“ (10:2). Netrukus šeimininkų persvara padidėjo iki 12 taškų (14:2). Svečiai surengė spurtą, kurio metu pelnė 12 taškų be atsako (14:14). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Ryterna“, kuri įgijo penkių taškų persvarą (24:19).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Omega“ (24:24). Antrą minutę tuo pačiu atsakė „Ryterna“ (29:24). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė keturi taškai (35:31). Antroje kėlinio pusėje „Ryternos“ persvara sparčiai augo. Aštuntą minutę komandas skyrė 16 taškų (47:31). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 20 taškų (55:35).

Pirmas keturias trečio kėlinio minutes „Ryterna“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (63:35). Lėlinio viduryje du tritaškius pataikė „Omega“ (63:41). Vėliau komandos žaidė lygiai,o „Ryterna“ neleido varžovams priartėti (70:49).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus beveik penkias minutes komandas skyrė 23 taškai (83:60). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (83:68). Visgi rungtynių pabaigoje „Ryterna“ neleido varžovams priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu 96:76. „Ryterna“ iškovojo keturioliktą pergalę, o „Omega“ pralaimėjo devintą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Pirmoje rungtynių pusėje neblogai pataikėme, nors gynyboje truputi patingėdavome. Antra rungtynių pusė daugiau gynybinė buvo ir tikriausiai turėjome ūgio pranašumą ir tai išnaudojome.“ Paklaustas, kodėl antroje pusėje komandos žaidė apylygiai, treneris atsakė: „Per daug buvo sunaudota jėgų ir vyrai patingėdavo, pasaugodavo save. Nebuvo labai švarios rungtynės, pasisaugodavo, kad negautų traumos.“

„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ apibėgo negausiai susirinkiusius „Acme“ krepšininkus (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:01 val.)