Žaliakalnis vs Coca-Cola (70:87)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 14 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“

2018 spalio 14 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 735

Sekmadienį, spalio 14 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018, atkrintamosios varžybos , tarp: šeimininkų – „Žaliakalnio“ ir svečių – „Coca-Cola“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau įpusėjus kėlinukui „Coca-Cola“ surengė sėkmingą atkarpą ir įgijo 6 taškų pranašumą. VIs dėlto, „Žaliakalnio“ įjungė aukštesnę pavarą, kur skirtumas ištirpo iki 4 taškų – 16-20.

Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Žaliakalnis“ bei išlygino rezultatą. Vėliau jiems buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet staiga jie krito į šiokią tokią duobę, kuo pasinaudojo svečių ekipa ir susigrąžino turėtą pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo -41:44.

Trečiąjį kėlinį „ant bangos“ pradėjo „Žaliakalnis“ ekipa. Jie spurtavo 4:0. Tačiau po tokios geros atkarpos sekė ypatingai bloga atkarpa ir jie per likusias tris su puse minutės sugebėjo pelnyti tik 4 taškus. Tuo kaip mat sugebėjo pasinaudoti „Coca -cola“ ekipa, kuri pelnė devys taškus ir turėjo jau didesnį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo – 49-63.

Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ žaidėjai susidūrė su asmeninių pražangų problema, kur „Coca -cola“ jautėsi laisviau puolime ir rinko lengvus taškus po krepšiu 64:70. Likus žaisti tris minutes svečiai atlaikė „Žaliakalnio“ šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu –70-87.

„Coca – colos“ komandos treneris Vytautas Stočkus: Kaip ir tikėjomes varžybos buvo sunkios, bet trečiajame kėlinį pavyko įjungti geresnė gynyba, tokia situacija padėjo susikrauti daugiau taškų ir laimėti pergalę.

Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)