Bella Italia – Feniksas vs Žaliakalnis (45:62)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 28 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2018 rugsėjo 28 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 838

Penktadienį, rugsėjo 28-ąją dieną, Žiburio pagrindinėje mokykloje įvyko Kauno miesto Mero taurės rungtynės tarp „Bella Italia – Fenikso“ ir „Žaliakalnio“.

„Bella Italia – Fenikso“ atrodė pranašesnė komanda pirmajame kėlinyje, bet trečiajo kėlinio pabaigoje „Žaliakalnis“ komanda, jau parodė savo užsispyrima. Jie sugebėjo per kėlinį pelnyti 19 taškų ir turėtą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Komandos gerai gynėsi ir tiesiog mėtė pro šalį. Kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Sužaidus beveik tris minutes, pirmuosius taškus pelnė ir svečiai. Vėliau svečių ekipa mažais žingsniais artėjo prie varžovų, bet persverti rezultato nepavyko. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo .

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo„Bella Italia – Fenikso“ ekipa, kuri spurtavo ir įgijo pranašumą. Vėliau „Žaliakalnis“ ekipa kiek atsigavo ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Jie priartėjo prie jų, tačiau rezultato pakreipti savo naudai jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28-22.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tačiau tuomet „Žaliakalnis“ ekipa pelnė septynis taškus paeiliui bei taip įgijo vėl kiek solidesnį pranašumą. Visgi, jie kėlinį pabaigė aukštesne natą ir turėjo dviženklį pranašumą 34-41.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Žaliakalnis“ iškovos pergale, rezultatu 45-62.

„Žaliakalnis“ komandos žaidėjas Dominykas Petkevičius: Komandos bendras nusiteikimas ir chemija atnešė mums pergalę.

.

Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)