Omega vs Coca-Cola (81:76)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76)

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 940

Spalio 10d., Trečiadienį, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018, A pogrupio rungtynės, tarp: šeimininkų – „Omega“ ir svečių – „Coca-Cola“.

Pirmąsias rungtynių minutes greitai pradėjo „Omegos“ krepšininkai (8:2), tačiau šeimininkų puolimas sustojo daugiau nei pusę pirmojo ketvirčio, o tuo pasinaudoję svečiai persverė rezultatą ir po pirmųjų 10-ies minučių susikrovė dviženklį 15 taškų pranašumą – 16:31. Antrojo kėlinio pradžioje „Omegai“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų, tačiau varžovai jį greit atstatė. Pirmosios pusės pabaigoje šeiminkai sumažino deficitą iki 5 taškų (35:40), bet užtikrinčiau kėlinio pabaigą sužaidę „Coca-Cola“ užbaigė ketvirtį turėdama 10 taškų persvarą – 36:46.

Antrąją rungtynių pusė solidžiai pradėjo J. Čėsnos ir J. Keršio tandemas, kuris leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (45:47). „Coca-Cola“ krepšininkai nepasimetė ir vėl šovė į priekį greitai atsiplėšdami nuo varžovų ir savo pranašumą išlaikė iki pat trečiojo kėlinio pabaigos – 54:65. Ketvirtąjį kėlinį sprogstama energija pradėję šeimininkai vis artėjo prie varžovų ir įpusėjus paskutinam rungtynių ketvirčiui persverė rezultatą savo naudai (73:71). Svečiams pavyko išlyginti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje „Omega“ krepšininkai perėmė žaidimą į savo rankas ir iškovojo 2-ąją Mero taurės pergalę – 81:76 (16:31, 20:15, 18:19, 27:11).

„Omega“ komandos kapitonas Nerijus Kurklietis:

Užsispyrimas šiandien lėmė pergalę, dirbom, arėm iki galo. Pradžia labai nesisėkė, paleidom ir nesugaudėm, paskui jau taip kantriai, sukandę dantis dirbom gynyboje ir perlaužėm. Labai džiaugiames.

Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)Kauno „TPMC“ galingu žaidimu išsikovojo vietą finale patiesdami „Omegos“ krepšininkus (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)„Omega“ iškovojo Kauno miesto Mero didžiosios taurės bronzą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)