Coca-Cola vs Kauno Rami (68:70)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 30 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą

2018 rugsėjo 30 d., Sekmadienis, 20:33 val., peržiūros: 898

Sekamdienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosiso ir mažosios taurės turnyras, kuriame jėgas surėmė „Coca Cola“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno Rami“.

Rungtynės prasidėjo blankiai ,tačiau „Coca Cola“ mažais žingsniukais tolo nuo varžovų. „Kauno Rami“ tik ketvirtą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Laurynas Varnas aštriais prasiveržimais leido svečiams sumažinti skirtumą iki minimalaus skirtumo. Antrame kėlinyje „Kauno Rami“ perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur įgijo 8 taškų pranašumą, tačiau „Coca Cola“ susitvarkė su gynyba ir paskutinėmis sekundėmis persvėrė rezultatą į savas rankas – 37:35.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne viena komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 55:52). Ketvirtame kėlinyje svečiai išliko besivijančių vaidmenyje, tačiau „Coca Cola“ subyrėjo gynyboje ir likus žaisti dvi minutes „Kauno rami“ įgijo 5 taškų pranašumą. Per likusį laiką šeimininkai dar bandė gelbėtis iš situacijos, bet „Kauno Rami“ apsigynė nuo leamiamos atakos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 68:70 (19:16, 18:19, 18:17, 13:18)

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami“ ekipos žaidėjas, G.Vyšniauskas, teigė:

„Sunkiai sekėsi žaisti pirmos rungtynės šio sezono. Dar trūksta komanda susižaidimo.“

Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)