Žaliakalnis vs Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels (56:79)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 09 d., Antradienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“

2018 spalio 09 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 945

Antradienį, spalio 9 -ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“ Kauno mero taurės 2018, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Žaliakalnio“ ir svečių „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ komandų.

Rungtynės prasidėjo atkaklia komandų dvikova dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Pirmąsias minutes abi komandos didesnį dėmesį skyrė gynybai, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 8:8. Atroji kėlinio pusė taip pat buvo nerezultatyvi, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko persverti rezultatą – 17:15. Antrasis ketvirtis klostėsi panašiai kaip pirmasis, tačiau „Žaliakalnio“ ekipai pavyko atsiplėšti – 28:21. Tačiau tada šeimininkų puolimas sustojo, o „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ komanda kėlinuką užbaigė spurtu net 15:2 ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo šešių taškų persvarą – 30:36.

Po ilgosios pertraukos komandinių veiksmų puolime dėka šeimininkai vėl pradėjo mažinti atsilikimą ir sužaidus apie tris minutes, komandas skyrė tik taškas, bet svečiams pavyko išlaikyti žaidimo vadžias savo rankose. Įpusėjus kėliniui šeimininkams buvo pavykę išlyginti rezultatą (41:41), bet vėl prastas žaidimas gynyboje leido svečiams nutolti ir „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo 6 taškų persvarą – 48:54. Ketvirtasis ketvirtis šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai – jie penkias minutes nepelnė nei taško, o septynių minučių atkarpą pralaimėjo net 19:2. Svečiai pagavę savo žaidimo bangą tiesiog terorizavo varžovų gynybą, tiek greitomis atakomis, tiek tolimais metimais. Likus žaisti tris minutes komandas skyrė jau 21 taško svečių persvara (52:73). Puikiai ketvirtąjį kėlinuką sužaidusi „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 56:79 (17:15, 13:21, 18:18, 8:25).

Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)