Coca-Cola vs Laipsniai (47:82)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“

2018 spalio 21 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 847

Sekmadienį, spalio 21 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Kauno Mero taurės 2018 Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp komandų – „Coca – cola“ bei svečių „Laipsniai“.

Jau pirmajame kėlinuke išryškėjo, jog šiandien „Laipsnio “ krepšininkai dominuos aikštelėje. Vytautas Kereišius, puikiai rungtyniavęs po krepšiu, pirmojo ketvirčio viduryje šeimininkai pataikė pirmuosius taškus. Visgi, šeimininkai tolimais metimais kėlinuko pabaigoje beveik išlygino rezultatą – 12:15.

Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Coca – cola“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo ( 18:32). TIk kėlinuko pabaigoje šeimininkai atsitiesė, tačiau komandas toliau skyrė dviženklis pranašuma – 26:39.

Po ilgosios pertraukos „Laipsniai“ toliau žaidė lyg ant bangos ir pradėjo „sausa“ atkarpa 12:0,o varžovai tik septintą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 29:52). Rezultatas po trečiojo kėlinio – 34:59.

Ketvirtame kėlinyje „Coca – cola“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti, bet sunkiai sekėsi pasivyti varžovus ( 39:76). Vis dėlto, po minutės pertraukėlės „Laipsniai“ dar labiau didino savo pranašumą ir iškovojo lengvą pergalę – 47:82.

BC „Straight“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)