Coca-Cola vs Kauno technikos kolegija (87:58)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“

2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 899

Sekmadienį, spalio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyras 2018, tarp A pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Kauno technikos kolegija“. Svečiai iššūkį savo varžovams sugebėjo mesti tik pirmajame kėlinyje. Vėliau šeimininkai pabėgo į priekį ir nebesidairė atgal.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie į šias rungtynes susirinko vos septyniese. Tačiau tai jiems netrukdė produktyviai žaisti gynyboje ir per pusę ketvirčio jie tepraleido vos tris taškus bei skaičiavo šešių taškų atotrūkį. Tuomet aikštelės šeimininkai atsigavo po minutės pertraukėlės ir surengė 7:0 atkarpą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:20. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Coca-Cola“ ekipa, kuri spurtavo 10:0 ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Tuo tarpu “KTK” ekipai pralaužti ledus pasisekė tik sužaidus pusę kėlinio, kuomet jie pataikė vieną baudos metimą. Aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir vis didino savo pranašumą, kuris vienu metu siekė jau 17-os taškų ribą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos daugiau metimų svaidė pro šalį, nei sugebėjo juos sėkmingai realizuoti. Skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Vėliau komandos kiek susiderino savo taikiklius ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:42. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Coca-Cola“ visiškai pasiuntė savo varžovus į nokdauną ir skirtumas tarp komandų jau buvo didesnis nei 30-imt taškų. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir aikštelės šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 87:58.

Vytautas Stočkus („Coca-Cola“):
“Gal šiandien mūsų pataikymas buvo geresnis nei praeitose rungtynėse. Visgi, po vasaros susirinkę. Kiek supratau, tai varžovai nesusirinko, bet čia jau ne mūsų problema. Šiandien buvome tiesiog geresni“.

„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Atkakliai žaidusi „Omega“ rungtynių pabaigoje pranoko „Coca-Cola“ (81:76) (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)