SDG & Gym+ & Audrokesta vs BC „Rhino“ (70:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą

2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 281

Sausio 11 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Audrokesta" priemė svečius BC "Rhino" komandą. "SDG & Gym+ & Audrokesta" buvo laimėję keturis kartus ir tris pralaimėję. "Rhino" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Pirmas dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi "SDG & Gym+ & Audrokesta" ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:0. Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvarą vis dar turėjo "SDG & Gym+ & Audrokesta" (13:11), o minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ & Audrokesta". Kėlinio paskutinėmis minutėmis vyko atkakli kova, sužaidus pirmą kėlinį komandas skyrė tik vienas taškas (19:18).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes dviejų taškų persvarą turėjo "Rhino" (21:23). Vėliau geriau žaidė "Rhino", turėjo persvarą kelių taškų kėlinio viduryje, bet "SDG & Gym+ & Audrokesta" ketvirčio pabaigoje varžovus pasivijo (37:37).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "SDG & Gym+ & Audrokesta", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 42:37. Baigiantis pirmai kėlinio pusei dviem taškais pirmavo "Rhino" (42:44), o "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje trapią persvarą išlaikė svečiai (51:54).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Rhino" skirtumas padidėjo iki 12 taškų (51:63), o "SDG & Gym+ & Audrokesta" paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki septynių taškų (62:69), o "Rhino" reikalus bandė pataisyti per minutės pertraukėlę. Po jos "Rhino" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 70:84.

9 taškai

„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Trečioji „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)