SDG & Gym+ & Audrokesta vs Manvesta (64:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą

2022 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 315

Gruodžio 7 d., Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (3-2) ir „Manvesta“ (3-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje R.Gudynas įmetė aštuonis taškus, du tolimus metimus pridėjo G.Šuklevičius, o „SDG & Gym+ & Audrokesta“ iškart tolo dviženkle persvara 19:4. Bet „Manvesta“ labai greitai atsigavo, sumetė kelis tritaškius, rezultatyviai sužaidė M.Puotkalis ir svečiai artėjo iki 23:17.

Antrajame kėlinuke po trijų paeiliui „Manvesta“ ekipos tritaškių rezultatas rungtynėse tapo lygus 32:32. Svečiai ir toliau laikė žaidimo iniciatyvą savo rankose, o įpusėjus susitikimui buvo priekyje 35:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Manvesta“ surengė nedidelį spurtą 0:7 ir tolo iki 35:49. Nors iškart šeimininkai kirpo turimą deficitą iki dešimties taškų, bet „Manvesta“ greitai vėl kiek nutolo ir po trijų kėlinių pirmavo 49:63.

Lemiamame kėlinuke „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų, bet tada iniciatyvos ėmėsi M.Puotkalis, pataikęs du tolimus metimus ir taip užtvirtinęs pergalę „Manvesta“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 64:73 (23:17, 12:25, 14:21, 15:10).

Tomas Kazickas

„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Kelių priežiūra“ pergalės neužteko. Geresnį taškų santykį turėję „SDG & Gym+ & Audrokesta“ žengė į ketvirtfinalį (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Manvesta“ tritaškiais privertė pirmą kartą pralaimėti „Remza“ ekipą (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)