SDG & Gym+ & Audrokesta vs KM Steel Service (66:52)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė

2022 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 363

Trečiadienį, gruodžio 14 d., Kauno Švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "SDG & Gym+ & Audrokesta" bei svečių- "KM Steel Service".

Pirmas kėlinys prasidėjo dviejais A. Obelskio tritaškiais ir šeimininkai su ta banga sėkmingai užbaigė pirmą kėlinį 19:12. Antrajame buvo labai daug abiejų komandų klaidų ir pats žaidimas buvo gynybinis. To pasakoje, rezultatas po pirmųjų 20 minučių buvo: 29:26

Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai padidino savo persvarą iki 12 taškų ir kontroliavo rungtynes. Į paskutinį šturmą kilę "KM Steel Service" neprisivijo savo varžovų ir "SDG & Gym+ & Audrokesta" išlaikė saugų 12 taškų pranašumą:66:52 (19:12, 10:14, 19:10, 18:16).

Tai buvo 4 jų pergalė per 7 rungtynes, o "KM Steel Service" patyrė antrąjį pralaimėjimą per 7 susitikimus.

Trečioji „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ ketvirtame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Coca-Cola“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:07 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ išsiveža lengvą pergalę ir nemažą pranašumą (2023 kovo 29 d., trečiadienis, 19:54 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta” po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)