SDG & Gym+ & Audrokesta vs Hidraulinės sistemos (69:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“

2023 kovo 08 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 323

Kovo 8 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Audrokesta" priemė svečius "Hidraulines sistemas". "SDG & Gym+ & Audrokesta" buvo laimėję šešis kartus ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Hidraulinių sistemų" sąskaitoje buvo devynios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Pirmas dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (3:3). Kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus, bet antroje kėlinio pusėje pradėjo ryškėti "Hidraulinių sistemų" pranašumas. Sužaidus pirmas 10 minučių "Hidraulinės sistemos" pirmavo rezultatu 18:28.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė apyligiai (22:30). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 11 taškų (28:39). Antroje kėlinio pusėje "Hidraulinės sistemos" žaidė užtikrintai ir padidino persvarą iki 18 taškų (28:46).

Per pirmas dvi minutes trečiame kėlinyje "SDG & Gym+ & Audrokesta" sumažino varžovų persvarą dviem taškais (32:48). Septintą minutę "Hidraulinės sistemos" paprašė minutės pertraukėlės (45:64). Kėlinio pabaigoje "SDG & Gym+ & Audrokesta" žaidė geriau ir sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (52:66).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o baigiantis antrai minutei komandas vis dar skyrė 14 taškų (55:69). "SDG & Gym+ & Audrokesta" buvo sumažinę varžovų persvarą iki devinių taškų, bet penktą minutę komandas skyrė 13 taškų (60:73). Baigiantis septintai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Hidraulinės sistemos" (64:75). Po minutės pertraukėlės rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė "Hidraulinės sistemos" ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:83.

„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)