SDG & Gym+ & Audrokesta vs Vėjų linija & Garliavos duona (80:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Trečioji „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pergalė įmonių lygoje

2022 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 420

Lapkričio 30 dieną, Trečiadienį, Kauno švaros krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai "SDG & Gym+ & Audrokesta" bei svečiai "Vėjų linija & Garliavos duona".

Pirmąjį kėlinį pradėjo "SDG & Gym+ & Audrokesta" komandos žaidėjai G.Šuklevičius bei A.Olberkis, kurie per pirmąsias savo komandos atakas pelnė du taiklius tritaškius. Praėjus keturioms kėlinio minutėms komandas jau skyrė 9 taškai. Aikštelėje tvyrojo įtampa. Emocijos tapo kiek nevaldomos ir jau pirmajame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" du komandos žaidėjai pelnė technines pražangas. Gal emocijos, o gal nesėkmė po krepšinio lanku, neleido "Vėjų linija & Garliavos duona" komandai išsiveržti į priekį. Rezultatu 22:8 "SDG & Gym+ & Audrokesta" tvirtai buvo priekyje.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko emocijų ir buvo skirta dar viena techninė pražanga vienam iš "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos žaidėjų. Šiame kėlinyje "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda buvo kiek rezultatyvesnė nei "SDG & Gym+ & Audrokesta" ir sušvelnino taškų skirtumą tarp komandų, bet salės svečiai vis dar stabiliai buvo priekyje ir rezultatu 42:30 užbaigė pirmąją rungtynių pusę.

Po ilgosios pertraukos, kai kurie abiejų komandų žaidėjai jau savo sąskaitoje turėjo daugiau nei 3 asmenines pražangas, todėl žaidimas po krepšinio lanku tapo kiek ramesnis. "SDG & Gym+ & Audrokesta" šiame kėlinyje puikiai mėtė dvitaškius, o į tokius jų metimus "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda atsakė tritaškiais. Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo 65:47.

Paskutiniojo ketvirčio metu, keli žaidėjai vienas po kito turėjo sėstis ant žaidėjų suolelio turėdami po 5-ias asmenines pražangas. "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos žaidėjas Nr. 45 L.Varnas, kuris pelnė daugiausia savo komandos taškų šio kėlinio metu, sušvelnino galutinį rungtynių rezultato skirtumą iki 7 taškų, tačiau to nepakako pergalei pasiekti.

Rezultatu 80:73 (22:8, 20:22, 23:17, 15:26) "SDG & Gym+ & Audrokesta" šiandieną švenčia pergalę.

Negalima nepaminėti ir šiandieną puikiai pasirodžiusių žaidėjų. Rezultatyviausias komandos "SDG & Gym+ & Audrokesta" žaidėjas Nr. 1 A.Olberkis rungtynių metu pelnė net 27 taškus. Jo komandos draugas pelnė dvigubą dublį, Nr. 17 R.Gudynas sumetė 11 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas.

"Vėjų linija & Garliavos duona" žaidėjai taip pat pasižymėjo asmeniniais šių rungtynių pasiekimais. Daugiausia komandos taškų pelnė Nr. 45 L.Varnas, kuris pelnė 23 taškus. Taip pat rezultatyviai pasirodė ir Nr. 5 R. Drulia pelnęs 18 taškų. Komandos žaidėjas Nr. 7 V.Vaškevičius ne tik pelnė 9 komandos taškus, bet ir atkovojo 11 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ lengvai patiesė „Vilmistą“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:49 val.)“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ pasidabino „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, bronzos medaliais (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ išsiveža lengvą pergalę ir nemažą pranašumą (2023 kovo 29 d., trečiadienis, 19:54 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta” po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ ketvirtame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Coca-Cola“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)