Donelaičio vs SDG & Gym+ & Audrokesta (87:54)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 16 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“

2023 balandžio 16 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 282

Balandžio 16 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Donelaičio“ ir „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipų.

Rungtynes „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pradėjo 0:6, tačiau „Donelaičio“ ekipa labai greitai lygino rezultatą 6:6. Kėlinio pabaigoje šeimininkų žaidėjas A.Cibulskas įmetė 7 taškus, kas leido „Donelaičio“ pasibaigus pirmam kėliniui būti priekyje 17:9.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami 16:0 ir jau tolo iki 33:9. Ir toliau dominavę „Donelaičio“ krepšininkai iki kėlinio pabaigos dar pasididino savo pranašumą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 48:20.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai ir toliau nestabdė apsukų ir dar labiau didino savo pranašumą ir įpusėjus ketvirtam kėliniui jau buvo nutolę 77:36. Visgi, rungtynių pabaigoje svečiams pavyko kiek apmažinti deficitą. Galutinis susitikimo rezultatas 87:54 (17:9, 31:11, 23:16, 16:18).

6 taškai

„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:36 val.)