SDG & Gym+ & Audrokesta vs Donelaičio (53:85)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“

2023 balandžio 12 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 271

Balandžio 12 d., trečiadienį, Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ir „Donelaičio“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo atkakliu, tačiau nerezultatyviu žaidimu – „Donelaičio“ prametė visus mestus tolimus metimus, tačiau kėlinio pabaigą pabaigė nedideliu spurtu 0:5 ir laimėjo kėlinį 12:14.

Antrajame kėlinyje svečių ekipą į priekį vedė A.Rožė bei tris tolimus metimus pataikęs R.Narkevičius, kas leido „Donelaičio“ ekipai įpusėjus susitikimui pirmauti dviženkle persvara 25:39.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, tačiau „SDG & Gym+ & Audrokesta“ prieš lemiamą kėlinį sumažino skirtumą tik dviem taškais. Po trijų kėlinių 39:51.

Lemiamame kėlinuke „Donelaičio“ ekipa sumetė šešis tritaškius metimus ir užtikrintai uždarė rungtynes bei serijoje išsiveržė į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 53:85 (12:14, 13:25, 14:12, 14:34).

10 atk. kam.

„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Donelaičio“ krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:10 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)