Acme grupė vs Telia (74:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 16:45 val., peržiūros: 838

Sekmadienio popietę Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Acme grupė“ su svečiais „Telia“ krepšininkais. Visas rungtynes pirmavusi „Acme grupė“ įveikė savo priešininkus ir įsirašė pirmąją pergalę šiame Įmonių lygos sezone.

Pirmasis ketvirtis klostėsi pagal šeimininkų scenarijų. Nesunkiai puolime taškus rinkę „Acme grupė“ krepšininkai sužaidus lygiai 5 minutes susikrovė dviženklį pranašumą. Puikiai pirmąsias dešimt minučių sužaidė šeimininkų komandos žaidėjas M.Daunoravičius. Jis tempė savo komandą į priekį per šį laiką surinkęs daugiau nei pusę komandos taškų. Ketvirčio pabaigoje net tris iš eilės atakas 2 taikliais tritaškiais bei vienu dvitaškiu užbaigė „Telia“ komandos žaidėjas V.Fominas taip sušvelnindamas atsilikimą. Po pirmojo kėlinio – 20:14.

Antrajame kėlinyje šeimininkai savo varžovų arčiau neprisileido. Užtikrinčiau puolime žaidę bei kamuoliu gerai dalinęsi „Acme grupė“ sugebėjo kontroliuoti žaidimo tempą bei dar labiau pabėgti nuo varžovų. Šeimininkai puikiai sužaidė 4 minučių atkarpą 11:0 kėlinio viduryje. Laimėję ir antrąjį ketvirtį „Acme grupė“ į pertrauką išėjo pirmaudama 36:24.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Kelias sėkmingas iš eilės „Telia“ atakas šeimininkai sugebėdavo nutraukti savo taikliais metimais taip neleisdami varžovams pajusti savo žaidimo. Po pertraukos prie komandos prisijungęs L.Čekavičius įnešė gyvumo į komandos žaidimą, tačiau „Acme grupė“ išlaikė žaidimo kontrolę savo rankose. Prieš paskutiniąsias 10 minučių 54:44.

Ketvirtajame kėinyje „Telia“ krepšininkai dar bandė kabintis į rungtynes. Kelios iš eilės sėkmingos svečių atakos įnešė intrigos į mačą. Tačiau A. Cibulskio aštrūs reidai į baudos aikštelę bei E. Navicko tolima bomba likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes palaidojo „Telia“ viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:61.

„Acme grupė“ trenerio A. Kmitos komentara po rungtynių:
„Šiandien pergalę pasiekti padėjo tritaškių taiklumas. Trečiadienį žaidėm, tai buvo pataikymas tik 25%, tai ką ten gali laimėt. O šiandien dar ir susirinko pilnai komanda ir padėjo komandinis žaidimas.“

„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2019 sausio 05 d., šeštadienis, 14:17 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)