Acme grupė vs Vėjų linija & Garliavos duona (106:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 16:19 val., peržiūros: 726

Sekmadienį Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Acme grupė“ su svečiais – „Vėjų linija & Garliavos duona“. Visas rugtynes dominavusi „Acme grupė“ iškovojo nesunkią pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 16:2, kurio metu 2 tritaškius įsūdė M.Čipas. Verta paminėti, kad šis „Acme grupė“ komandos žaidėjas iš viso per rungtynes įmetė 10 tritaškių. Sunkiai puolime rinkę taškus svečiai visiškai paleido varžovus į priekį. Po pirmojo ketvirčio – 30:14.

Antrasis ketvirtis vyko panašia nata kaip ir pirmasis. Ir toliau taikliai tritaškius svaidę šeimininkai dar labiau didino savo persvarą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ į priekį tempė A.Raila, kuris per antrąjį ketvirtį pelnė 8 taškus. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigęs E.Navickas („Acme grupė“) padidino taškų skirtumą iki 22. Prieš pertrauką – 52:30.

Trečiasis kėlinys priklausė M. Čipui. Net 6 tritaškius per šį ketvirtį įsmeigęs žaidėjas baudė varžovus už gan pasyvią gynybą. Kėlinio viduryje 2 tritaškius svečių komandoje įmetė T.Mockus, taip stengdamasis bent kažkiek atgaivinti savo komandos puolimą. Prieš paskutiniąsias 10 minučių, daugiau nei užtikrinta šeimininkų persvara – 93:49.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai kiek pavyko aptirpdyti deficitą. Tačiau rungtynių baigčiai tai neturėjo jokios įtakos. 100-ąjį tašką „Acme grupė“ komandai įmetė A.Kmita, taip suteikdamas savo komandai papildomo džiaugsmo. Galutinis rungtynių rezultatas – 106:70.

„Acme grupė“ komandos trenerio A. Kmitos komentaras po galingo komandos pasirodymo:
„Viena pergalės priežastis, kad pas juos L. Varno nebuvo. Jie čia norėjo nukelt varžybas labai, tai gal tokio susikaupimo varžybom nebuvo. M.Čipas pas mus gerai pataikė. Mes taip turim žaisti. Savo žaidimą žaidėm ir turėjom laimėti. Su L. Varnu būtų buvę sunkiau.“

„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Ryterna“ užtikrintai įveikė kolkas be pralaimėjimų buvusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:09 val.)Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona” (2019 vasario 02 d., šeštadienis, 14:14 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)