Festo vs Lemora & Minaltra & Deirama (46:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai

2018 spalio 30 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 813

Spalio 30 dieną, 20:00 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Festo” (šeimininkai) ir “Lemora & Minaltra & Deirama” (svečiai). Rungtynių pradžia buvo kovinga, tačiau šeimininkai greitai išsvaistė jėgas ir nusileido “Lemora & Minaltra & Deirama”. Rungtynės baigėsi rezultatu 46:72 (18:19, 8:18, 9:25, 11:10).

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė agresyvi kova. Komandos per pusę kėlinio pasiekė pražangų limitą ir teko daryti skubius keitimus. Šiek tiek labiau šį chaosą pavyko spręsti “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai. Tačiau šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo vos vienu tašku (18:19). Antrajame kėlinyje labiau susižaidę atrodė svečiai. „Festo“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, bei susikalbėti gynyboje. Tuo tarpu svečiai toliau didino pranašumą ir po dviejų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą (26:37).

Antroje rungtynių pusėje pailsėję svečiai sukaupė visas jėgas svarbiam spurtui. “Festo” komandai sunkiai klijavosi žaidimas, tuo pasinaudoję svečiai nesunkiai rinkosi taškus ir jau kėlinio viduryje turėjo 22 taškų persvarą (30:52). Kėlinio pabaigoje svečiai turėjo jau 27 taškų pranašumą 35:62. Ketvirtajame kėlinyje situacija mažai keitėsi, tačiau komandos šiek tiek atsipalaidavo, sužaidė nerezultatyviausią kėlinį (11:10) ir pergalę šventė didelį pranašumą susikrovusi prieš tai “Lemora & Minaltra & Deirama” komanda.

“Lemora & Minaltra & Deirama” komandos žaidėjas: „Manau pergalę lėmė geras nusiteikimas. Susirinko beveik visi žaidėjai, todėl matosi skirtumas tarp šiandienos žaidimo prieš šią komandą ir praitam sezone, kai žaidėme šešiese. Atkovojom nemažai kamuolių, tas taip pat labai prisidėjo prie pergalės.“

Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ gynybos gniaužtuose įstrigusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ turės žaisti lemiamas 1/8 rungtynes (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:49 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59) (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:22 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 12:44 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)