Festo vs Dakra - Košmaras (68:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Dakra ‒ Košmaras“ palaužė „Festo“ ir iškovojo Įmonių lygos Mažosios taurės 3 vietą

2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 13:22 val., peržiūros: 723

Balandžio 20 d., šeštadienį, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės dėl 3-iosios vietos, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Festo“ ir svečiai – „Dakra – Košmaras“.

Rungtynes J.Virbickas pradėjo šešiais taškais paeiliui, taip bandydamas užvesti savo komandą. Visgi, kėlinukas abiem ekipom susiklostė nerezultatyviai, o E. Kumžos trys tolimi metimai kėlinuke leido „Festo“ ekipai pirmą kėlinuką laimėti minimalia persvara 13:12.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu, kurie po J. Virbicko ir D. Eidukyno tritaškių nutolo 15:22. Nors „Dakra – Košmaras“ ir buvo įgyjęs dviženklę persvarą kėlinuke, tačiau po truputį po truputį „Festo“ priartėjo ir po E. Kumžos tritaškio paskutinę kėlinio sekundę ištirpdė turėtą deficitą iki minimumo 30:31.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo dviem tiksliais tolimais metimais, tačiau „Festo“ ekipa labai greitai vėl priartėjo ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 39:41. Kėlinuko antroje pusėje Šimaičių duetas patraukė į priekį „Dakra – Košmarą“, kas leido šiems nutolti 46:55.

Ketvirto kėlinio viduryje „Dakra – Košmaras“ dar labiau pabėgo ir įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo 48:62. Šeimininkus dar bandė gelbėti komandos kapitonas M.Kadakauskis, tačiau jo vieno pastangų išgelbėti rungtynes jau nebepakako. Galutinis susitikimo rezultatas 68:77 (13:12, 17:19, 16:24, 22:22).

„Dakra – Košmaras“ turėjo pripažinti „Telios“ pranašumą (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.) „Darka ‒ Košmaras“ lengvokai įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Dakra ‒ Košmaras“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ ir žengė į pusfinalį (67:66) (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)