Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Lemora & Minaltra & Deirama (73:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„JVIB“ po permainingos kovos apgynė savo tvirtovę

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 19:04 val., peržiūros: 379

Antradienį, lapkričio 27 dieną, KTU inžinerijos licėjaus sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė permainingai ir tai viena, tai kita komanda diktavo savas sąlygas. Galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis ir sėkmė šįkart nusišypsojo aikštelės šeimininkams.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Vėliau kiek į priekį šovė aikštelės šeimininkai ir turėjo įgiję poros atakų pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusias tris kėlinuko minutes, komandos pelnė dar po du taškus ir skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po pirmųjų dešimties rungtynių minučių buvo 15:16. Antrojo kėlinio pradžioje komandos labai sunkiai krapštė taškus ir sužaidus pusę ketvirčio, jos buvo pelniusios vos po keturis. Tačiau tuomet kur kas sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ir netrukus turėjo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką „JVIB“ pavyko sumažinti savo atsilikimą taikliu dvitaškiu ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:31.

Trečiąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pakeitė savo gynybos sistemą ir per pusę ketvirčio praleido vos keturis taškus bei netrukus patys persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau „JVIB“ skaičiavo septynių taškų pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje krepšys atsirišo „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandai, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir priartėjo prie savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:44. Lemiamas ketvirtis prasidėjo dar keliais taikliais svečių tritaškiais ir taip šeimininkai buvo priversti paimti minutės pertraukėlę, kad nepaleistų varžovų toli į priekį. Likus žaisti dvi su puse minutės, rezultatas buvo lygus. Tačiau tuomet dviejų minučių atkarpą geriau sužaidė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir likus žaisti 36-ias sekundes, turėjo keturių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „JVIB“ apgynė namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:69.

Aurimas Lapkauskas („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):
“Pakeitėm gynybą iš zoninės į asmeninę. Pabandėm pridengti varžovų tritaškius perimetru, nes jie jų nemažai pataikė. Sustabdę jų tritaškius, galiausiai ir perlaužėm rungtynių eigą“.

„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)