Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs ASS Endress + Hauser (78:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 19:16 val., peržiūros: 901

Antradienį KTU licėjaus sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir svečių teisėmis atvykę „ASS Endress + Hauser“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie lengvai rinko taškus ir „ASS Endress + Hauser“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 11:5). Po pertraukėlės svečiai susitvarkė tiek su gynyba, tiek su puolimu ir skirtumas ištirpo iki minimalaus, bet „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipa sugebėjo atstatyti viską į vietas ( 21:14). Antrame ketvirtyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įjungė aukštesnę pavarą ,kur per kėlinuką susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau „ASS Endress + Hauser“ toliau lipo varžovams ant kulnų – 39:33.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet „ASS Endress + Hauser“ niekaip nepavyko perkopti šešių taškų pranašumo. Vis dėlto, šeimininkai toliau buksavo ir komandas skyrė tik trys taškai ( 59:56). Ketvirtame kėlinyje G.Prabulis smeigė tritaškį ir rezultatas lygus ( 61:61). „ASS Endress + Hauser“ nesugebėjo pasinaudoti varžovų sumaištmi, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ėmė tolti nuo varžovų ( 72:63). Per likusį laiką šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 78:73 (21:14, 18:19, 20:23, 19:17)

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)