Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Coca-Cola (85:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 17:50 val., peržiūros: 960

Sekmandienį, Kovo 31 – ąją dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto salėje įvyko Įmonių lygos atkrintamosios rungtynės ( Didžioji taurė), kuriose aikštės šeimininkai „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ priemė svečius „Coca-Cola“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei šeimininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms iki kėlinio „ Coca-Cola “ komanda išlygino rezultatą ir ketvertis baigėsi lygiai – 22:22.

Anrasis ketvertis prasidėjo tragiškai, buvo padaryta daug klaidų ir pataikyta tik per septintąją minutę pirmi taškai. Paskui abi komandos susiėmė ir vėl žaidė taškas į tašką. Nors šitas ketvertis parankesnis buvo „Coca-Cola “ komandai, kuri sugebėjo paskutinę sekundę pataikyti tritaškį ir turėti 3 taškų pranašumą – 37:40.

Trečiasis ketvertis prasidėjo šeimininkų naudai, nes svečiai padarė kelias klaidas, tuo tarpu šeimininkai įsiveržė į priekį ir jau turėjo 7 taškų pranašumą. Nors svečiai bandė pasivyti varžovus, bet jiems sunkiai sekėsi, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionoas“ išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo – 66:50.

Ketvirtajame ketvertį „Coca-Cola“ stengėsi sumažinti turimą deficitą, tačiau tam kliudė gana prastas pataikymas, o kai „Coca-Cola“ komanda ir pradėdavo sėkmingai mažinti atsilikimą, šeimininkai grąžindavo turėtą persvarą. „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ šventė pergalę rezultatu – 85:70.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandos žaidėjas E.Rakickas: Didesnis mūsų susirinkimas ir didesnis noras laimėti mums atnešė pergalę. Dabar kaip tik baigėsi Mums kariuomenės čempionato antras turas be pralaimėjimo, tai tęsiame savo žygį toliau.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)