Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Celsis (99:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:24 val., peržiūros: 765

Antradienį, gruodžio 11 dieną, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (6/2) ir svečių teisėmis atvykę „Celsio“ (3/5) krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu bei apylygiu žaidimu, tačiau antroje pirmojo kėlinuko pusėje D. Adomaičio vedinas „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ atitrūko bei laimėjo pirmą ketvirtį 27:18.

Antrajame kėlinuke po M. Sinkevičiaus tikslių metimų „Celsis“ priartėjo iki 35:30, Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai pradėjo labai klysti, kuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau įtvirtino savo persvarą – 50:32.

Trečiajame kėlinuke „Celsio“ krepšininkai atrodė visiškai palūžę ir „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nutolo nebepavejamai – 78:46.

Ir toliau visa iniciatyva rungtynėse priklausė šeimininkams. Visgi, G.Pečkaitis tiksliais metimais rungtynių pabaigoje neleido dar labiau tolti „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 99:68 (27:18, 23:14, 28:14, 21:22).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)