Telia vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (63:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“

2018 spalio 22 d., Pirmadienis, 20:42 val., peržiūros: 1007

Pirmadienį, spalio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Telia“ bei svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa iškart šovė į priekį ir po tikslių D. Urbono bei M. Balkaus tolimų metimų pirmavo 7:22. Antroje kėlinuko pusėje „Telia“ ekipai pavyko kiek apšvelninti rungtynių rezultatą ir priartėti iki 20:28.

Antrajame kėlinuke svečiai išnaudoję M. Patašiaus pranašumą po krepšiu spurtavo ir nutolo – 23:42. Solidų pranašumą „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 30:46.

Trečiajame ketvirtyje svečius į priekį dar labiau patraukė D.Adomaitis, po kurio dviejų tolimų metimų „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ spurtavo ir dar labiau nutolo, o po trijų kėlinukų buvo priekyje 42:66.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo trimis „Telia“ ekipos tritaškiais, kurie leido šeimininkams kiek priartėti. Visgi, „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ arčiau priartėti varžovams neleido ir iškovojo pirmąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 63:81 (20:28, 10:18, 12:20, 21:15).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)