TransUnion vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (71:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 23:28 val., peržiūros: 1023

Balandžio 17 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „TransUnion“ (šeimininkai) ir „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (svečiai). Rungynės buvo labai permainingos, o susitikimo pabaigoje visus šansus iškovoti pergalę turėjo „TransUnion“, tačiau komanda sustojo ir leido varžovams išplėšti pratęsimą. Papildomo laiko metu iniciatyvą perėmė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir pasiekė pergalę rezultatu 71:79 (20:18, 13:20, 25:12, 9:17, 4:12).

Rungtynių pradžioje geriau startavo „TransUnion“ krepšininkai, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas ir ėmė tolti. Vis tik dar antrojo ketvirčio metu ekipos tarsi apsikeitė vietomis „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ persvėrė rezultatą ir net trumpam spėjo pasidžiaugti dviženkliu pranašumu. Prieš pat ilgają pertrauką „TransUnion“ kiek sumažino savo atsilikimą 33:38.

Po ilgosios pertraukos „TransUnion“ vėl perėmė iniciatyvą ir pabėgo tolyn, tiesa, jų pranašumas nebuvo labai didelis ir daugiausiai siekė 9 taškelius, bet komanda atrodė užtikrintai, jiems ilgą laiką pavyko išlaikyti pakankamai saugią distanciją nuo varžovų. Prasidedant paskutėms minutėms „TransUnion“ vis dar buvo priekyje 6 taškeliais, bet varžovai lemiamas atakas sužaidė idealiai ir galiausiai E. Rakicko dvitaškis išlygino rezultatą 67:67.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ papildomo laiko metu startavo dviem taikliais tritaškiais metimais ir taip itin sukomplikavo varžovų situaciją, „TransUnion“ prametė kelis metimus galėjusius dar suteikti vilties komandai ir galiausiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 71:79.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)