Coca-Cola vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (65:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:15 val., peržiūros: 879

Sekmaadienį, Balandžio 7 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Įmonių lygos lemiamos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Coca-Cola“ ir svečių teisėmis atvykę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “.

Rungtynės abi ekipos pradėjo dideliu tempu ir žaidimas vyko apylygiai. Nors sužaidus penkias minutes keliais taškais į priekį, bet paskui šeimininkai vėl išlygino rezultatą ir iki pat rungtynių paskutinės minutės žaidimas vyko taškas į tašką. Bet likus kelioms sekundėms iki galo, svečių žaidėjas D.Urbonas pataikė tris taškus ir įsiveržė į priekį – 12:15.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai niekaip neatrado savo žaidimo, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pradėjo taikyti tolymus metimus ir jau turėjo 10 taškų pranašumą kurį išsaugojo iki ketverčio galo ir dar labiau padidino savo pranašumą - 25:40.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau rodė savo gera žaidimą, bet sužaidus 4 minutes, šeimininkai atsigavo ir P.Irtmonas pataikė 3 tritaškius ir jau sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Bet paskui vėl gerą atkarpą turėja svečiai pabėgo į priekį. Trečiasis ketvertis baigėsi – 43:58.

Ketvirto ketverčio žaidimas aikštelėje nepasikeitė. „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Vis dėlto, „Coca-Cola“ pavyko pademonstruoti charakterį ir atžaidė skirtumą iki 7 taškų. Bet likus iki ketverčio 2 minutėms „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ įjungė aukštesnę pavarą, kur ketverčio pabaigoje sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 65:76. (12:15, 13:25, 18:18, 22:18).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ komandos treneris: Susirinko pagrindiniai žmonės, gerai dengėmes, padėjome vienas kitam, perėme nemažai kamuolių. Esame truputį stipresnę komandą, tas ir atnešė pergalę.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)