Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Acme grupė (74:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 18:55 val., peržiūros: 889

Antradienį KTU Licėjaus sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir svečių teisėmis atvykę „Acme Group“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo. Vis dėlto, svečiai susidūrė su M.Patašiaus ūgiu, kurio pastangomis „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įgijo 7 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės „Acme Group“ sugebėjo atsigauti gynyboje, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai paleido varžovus. Antrame kėlinyje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas, kur surengė įspūdingą atkarpą ir susikrovė 16 taškų pranašumą – 42:26.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nepasikeitė, tačiau „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ sugebėjo tik keturiais taškais pasididinti pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „Acme Group“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 , o šeimininkai tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus kėlinyje. Vis dėlto, „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ greitai sudėliojo viską į vietas ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 74:54 (21:17, 21:9, 20:16, 12:12)

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)