Požeminės linijos ‒ POLI vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (68:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“

2019 vasario 12 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 751

Vasario 12 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Požeminės linijos ‒ POLI“ (9/3) ir svečiai – „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (11/3).

Rungtynės prasidėjo apylygiu bei rezultatyviu abiejų ekipų žaidimu, o įpusėjus pirmam kėliniui 11:10 priekyje buvo „Požeminės linijos ‒ POLI“. Visgi, antroje kėlinuko pusėje po abiem krepšiais karaliavęs M.Patašius leido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ po pirmo ketvirčio pirmauti 18:22.

Antrojo kėlinio pradžioje D.Urbonas dviem tritaškiais dar labiau nutolino svečius – 22:30. Bet tada šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir išsiveržė į priekį. Visgi, D.Adomaitis iškart į tai atsakė devyniais taškais be atsako, kas leido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ būti priekyje 32:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Požeminės linijos ‒ POLI“ spurtu, kurį lydėjo L. Armono ir T. Matulevičiaus metimai iš po krepšio ir rezultatas tapo lygus 43:43. Antroje kėlinio pusėje D. Adomaičio tritaškiai, vienas iš jų paskutinę kėlinio sekundę, leido svečiams pirmauti 52:57.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aštuoniais be atsako D. Adomaičio taškais, po kurių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ jau nutolo dviženkliu pranašumu. Ir toliau tik didinę savo persvarą svečiai laimėjo šias rungtynes rezultatu, o tas pats D.Adomaitis rungtynes pabaigė įdėdamas kamuolį į krepšį. Galutinis susitikimo rezultatas 68:86 (18:22, 14:17, 20:18, 16:29).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)