Acme vs Kesko Senukai (90:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

M. Gudeliausko tritaškių fiesta neišgelbėjo „Kesko Senukų“ ir po pratęsimo krito prieš „Acme“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:00 val., peržiūros: 638

Sekmadienį, spalio 29 – ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Acme“ ir svečių „Kesko Senukai“ komandos. Rungtynės prasidėjo kieta kova kiekviename aikštelės centrimetre ir nerezultatyviu krepšiniu. Abi komandos žaidė labai apylygiai. Tik po ilgosios petraukos komandos įsižaidė ir tai viena, tai kita komanda sužaisdavo gerą atkarpą. Nors vienu metu svečiai ir turėjo 10 taškų persvarą, tačiau ja ilgai nesidžiaugė ir netrukus buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti tris minutes šeimininkai turėjo taškų persvarą, tačiau pralaimėjo atkarpą 0:8 ir teko žaisti pratęsimą. Papildomame kėlinuke savo pranašumą pagaliau įrodė „Acme“ krepšininkai ir šventė pergalę rezultatu – 90:85 (15:15, 22:23, 18:25, 21:13, 14:9).

Susitikimas prasidėjo „Acme“ spurtu 8:0, tačiau netrukus taškus pradėjo rinkti ir jų varžovai, kurie laimėjo penkių minučių atkarpą 1:12 ir išsiveržė į priekį (9:12). Kurį laiką abi komandas keitėsi nesėkmingomis atakomis, o taškais besibaigiančios atakos buvo pavieniai atvejai. Po pirmųjų dešimties minučių nei viena komanda neturėjo pranašumo – 15:15.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo rezultatyvi, tačiau netrukus vėl komandas ištiko taškų badas. Jei šeimininkų gretose taškus rinkdavo kone visi aikštelėje esantys žaidėjai tai svečių komandoje tai darė tk A.Kelpšas ir M.Čižauskas. Sužaidus daugiau nei šešias minutes šviestelentėje vėl buvo lygybė – 25:25. Kėlinio pabaigoje geriau sukėsi „Kesko Senukų“ komandai ir po M. Gudeliausko dviejų tritaškių iš eilės turėjo 4 taškų persvarą, tačiau paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarė A.Kmita pataikęs tolimą metimą su sirena – 37:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikšteleje per daug nesikeitė – komandos žaidė apylygiai ir nei viena komanda neatitrūko nuo varžovų. Tik antroje kėlinio pusėje snaiperio rėžimą įjungė M.Gudeliauskas, kuris per dvi minutes vienas pats pelnė 11 taškų (3 tolimi metimai) ir padėjo savo komandai susikrauti dviženklį pranašumą (51:61). Per likusį kėlinio laiką šeimininkams tik neženkliai pavyko sumažinti deficitą – 55:63.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo uraganiniu „Acme“ puolimu ir geležine per maždaug tris minutes jie pelnė14 taškų į savo krepšį praleisdami vos tris ir išsiveržė į priekį – 67:66. Gera šeimininkų atkarpa tęsėsi ir toliau – iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes svečiai turėjo 8 taškų deficitą, bet tada krito į duobę. „Kesko Senukų“ krepšininkai sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 ir išplėšti pratęsimą. Labiausiai prie to prisidėjo M.Gudeliauskas pelnęs paskutinius 5 taškus ir tritaškiu išlyginęs rezultatą – 76:76.

Pratęsime daugiau jėgų išsaugoję „Acme“ krepšininkai jau nebepaliko vilčių septyniese susirinkusiems varžovams. „Kesko Senukų“ žaidėjai pradėjo klysti, metimai iš gerų padėčių skriedavo pro šalį, o tuo pasinaudoję varžovai įtvirtino pergalę – 90:85 (15:15, 22:23, 18:25, 21:13, 14:9).

Po rungtynių „Acme“ komandos treneris R. Vanagas nebuvo patenkintas komandos žaidimo bangavimu ir žaidimo plano nesilaikymu:

„Komandoje dar trūksta susižaidimo. Prie to prisidėjo ir praktiškai nauja komandos sudėtis – berods 4 žaidėjai tik liko iš pernai. Gale žaidėjai nesilaikė žaidimo plano, neklausė trenerio. Buvo idėja kitokia, kaip užbaigti rungtynes, bet gavosi kaip gavosi. Tikiuosi ateityje susistyguosim ir žaisim kokybiškesnį krepšinį.“

„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „ACME“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)