Modesta vs Kesko Senukai (54:122)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 22:07 val., peržiūros: 746

Pirmadienį, vasario 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Modesta“ (0/15) bei svečių „Kesko Senukai“ (7/7) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Modesta“ dar bandė neatsilikti ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui atsilikinėjo minimaliu skirtumu 8:9. Tačiau antrąją kėlinuko pusę „Kesko Senukai“ sužaidė užtikrintai ir pasibaigus ketvirčiui jau pirmavo dviženkliu pranašumu 12:25.

Antrajame kėlinuke L. Kandratavičiaus ir A. Zareckio metimai leido svečiams dar labiau nutolti – 17:39. Nelabai sėkmingai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę šeimininkai ir toliau leido svečiams bėgti. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 24:56.

Trečiajame ketvirtyje po K. Zavecko tolimo metimo rezultatas jau tapo 35:74. Nors P.Juknevičius ir D.Balsys atsakė taip pat tolimai šūviais, bet „Kesko Senukai“ ir toliau tolo – 43:88.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „Kesko Senukai“ palaikė aukštą tempą, bėgo į vieną greitą ataką po kitos ir užtikrintai šiose rungtynėse nugalėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 54:122 (12:25, 12:31, 19:32, 11:34).

„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Vos 27 taškus įmetusi „Modesta“ neturėjo šansų rungtynėse prieš „Callcredit“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)