Acme vs ASS & Endress + Hauser (69:105)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:06 val., peržiūros: 795

Kovo 18 dieną, 14:15 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Acme“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress + Hauser“ (svečiai).

Nuo pat rungtynių pradžios „ASS & Endress + Hauser“ šovė į priekį ir jau įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 3:18. Antroje kėlinuko pusėje A.Nausėda smeigė dar du tritaškius ir svečiai pasibaigus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 14:31.

Antrajame ketvirtyje ir toliau puikiai tritaškius metė A.Sutkus ir A.Urbonas, o „ASS & Endress + Hauser“ dar labiau nutolo – 22:46. Ir toliau visiška žaidimo kontrolė priklausė svečiams, kurie pirmąją rungtynių pusę laimėjo 30:57.

Trečiajame kėlinuke pagaliau savo žodį tarė ilgai tylėjęs V.Vėlaitis, prie jo taikliais tritaškiais prisidėjo A.Urbonas ir „ASS & Endress + Hauser“ jau pirmavo 38:74. Iki kėlinuko pabaigos „Acme“ ekipai pavyko šiek tiek priartėti – 47:80.

Ketvirtajame kėlinuke svečių krepšininkas A.Nausėda įsegė penkis tolimus šūvius, kas padėjo dar labiau įtvirtinti savo pranašumą „ASS & Endress + Hauser“ ekipai. Galutinis šių rungtynių rezultatas 69:105 (14:31, 16:26, 17:23, 22:25).

A.Šalaševičius („ASS & Endress + Hauser“):

„pas juos nebuvo vieno lyderių, gal mums buvo šiek tiek lengviau dėl to. O šiaip tai trajakai pakrito. Visą laiką, kai trajakai krenta – lengviau. Mes tokia komanda, jeigu krenta, galime nugalėti bet ką, jeigu ne – tada būna jau sunkiau.“

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS Endress + Hauser“ sezoną pradėjo pergalingai (2017 spalio 20 d., penktadienis, 00:08 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)