Rapala vs Acme (91:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“

2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 810

Ketvirtadienio, vasario 8 d. vakarą „Kauno švaros“​ sporto salėje vyko Įmonių lygos Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Rapala“ (11/3) su svečiais „Acme“ (7/7) krepšininkais.

Rungtynių pradžioje „Rapala“ iškart spurtavo ir po G. Mickevičiaus tritaškio jau pirmavo 21:2. Visgi, du D. Arlausko ir vienas V. Žukausko tritaškis leido „Acmei“ šiek tiek priartėti – 23:11. Bėt kėlinuką šeimininkai užbaigė spurtu 10:2 ir pasibaigus jam pirmavo 33:13.

Ir toliau „Rapala“ tik didino savo pranašumą. Po keturių paeiliui J. Pavlavičiaus taškų rezultatas jau buvo 45:21. Kėlinukas pasibaigė įspūdingu V. Žukausko metimu nuo vidurio linijos. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 49:26.

Trečiojo kėlinuko viduryje R.Mickevičius įsmeigė du tritaškius iš eilės, po kurių šeimininkai įgijo didžiausią pranašumą šiose rungtynėse – 69:37. Tada savo žodį tarė svečių lyderis V.Žukauskas, per kelias minutes sumetęs 12 taškų, kurie leido „Acmei“ šiek tiek priartėti – 72:51.

Ketvirtajame kėlinuke svečių ekipos krepšininkas J.Krasauskas pelnė devynis taškus iš eilės ir „Acme“ dar labiau priartėjo – 82:69. Tačiau tvirčiau rungtynes užbaigė „Rapala“, sugebėjusi atstatyti savo persvarą iki dvidešimties. Galutinis rungtynių rezultatas 91:71 (33:13, 16:13, 23:25, 19:20).

G.Mickevičius („Rapala“) apie šiose rungtynėse pagaliau žaidusius ekipos aukštaūgius:

„labai džiaugiamės, kad turime juos, galime išnaudoti, ko visus metus neturėjome. Viskas bus ateityje matyti. Gal nebuvo varžovai, atsiprašant, patys stipriausi. Galbūt būtume ir susitvarkę ir su savo žema sudėtimi, būtume greitesni. Bet kai yra aukštesni, yra žymiai lengviau ir jautiesi drąsiau aikštelėje.“

Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)