ASU & Co „AgroVIS“ vs Slepikas Motorsport (63:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą

2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 15:47 val., peržiūros: 716

Šeštadienio popietę įvyko dar vienerios Įmonių lygos rungtynės, kuriose ASU & Co „AgroVIS“ namų aikštelėje susikovė su Slepikas Motorsport ekipa. Rungtynių pradžioje pabėgti sunkiai sekėsi tiek vienai tiek kitai komandoms, tad sužaidus 7 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas po D.Laurinavičius dvitaškio tapo dėsningai lygus 11:11. Vis gi pirmąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie po dar keletos taiklių J.Leonavičius ir V.Palaikis metimų pirmavo 15:22. Nieko gero šeimininkams nežadėjo ir antrasis kėlinys, kurio pradžioje svečiai įgijo dviženklį pranašumą. Nors sėkmingai ASU & Co „AgroVIS“ gretose šiame ketvirtyje žaidė jau minėtas D.Laurinavičius, bet ilsėtis komandos ėjo 33:43 pirmaujant Slepikas Motorsport.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau sėkmingai pro šalį svaidant vienam pagrindinių ASU & Co „AgroVIS“ ekipos lyderių A.Stanevičius svečiai vedini naujo tandemo A.Lencevičius ir V.Černiauskas antroje trečiojo kėlinuko dalyje spurtavo 17:0 ir po trijų ketvirčių beveik išsprendė varžybų likimą pirmaudami 46:69. Nieko stebuklingo nenutiko ir ketvirtajame kėlinuke, kuriame šeimininkai, kad ir kaip besistengtų atrodė jau susitaikę su pralaimėjimu, ypač po situacijų, kai kamuolius puolime imdavo tik 1m 84cm ūgio P.Čerkauskas. Rungtynės baigėsi solidžia 25 taškų svečių pergale 63:88.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidėjas J.Leonavičius teigė:

- Gerai, kad kovojom. Nusiteikimas buvo geras, pataikėm savo metimus. Pradžia buvo sunki, bet antroje rungtynių pusėje, kai paisdarėme +16 taškų skirtumą beliko kautis iki galo ir nugalėti.

ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.)Solidžią persvarą išsvaistę „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo pripažinti „Acme“ pranašumą (2017 lapkričio 18 d., šeštadienis, 15:59 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)