ASU & Co „AgroVIS“ vs Slepikas Motorsport (67:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 27 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport

2018 sausio 27 d., Šeštadienis, 18:50 val., peržiūros: 571

Šeštadienio popietę pačiame žiemos „įkarštyje“ Įmonių lygos dalyviai leido su oranžiniu kamuoliu. ASU & Co „AgroVIS“ priėmė Slepikas Motorsport vyrukus. Nors šeimininkams teko nelengvas išbandymas ir akistata su turnyrinės lentelės lyderiais, tačiau susitikimo pradžia geriau klostėsi būtent pastariesiems. Likus žaisti 4 minutes iki kėlinuko galo D.Balkus dvitaškis padidino šeimininkų pranašumą iki devynių taškų ribos 16:7. Neradę priešnuodžių svečiai po pirmo ketvirčio atsilikinėjo tokiu pačiu skirtumu 23:14. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pradėjo keistis iškart vos jam prasidėjus. Svečiai sėkmingai, žaibiškai tirpdė skirtumą, o sužaidus maždaug 6 minutes galiausiai skaičiai švieslentėje jau rodė dviejų taškų pranašumą Slepikas Motorsport pusėje. Dar šiek tiek padidinę apsukas tiek gynyboje, tiek puolime įpusėjus varžyboms Slepikas Motorsport pirmavo 36:31.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau J. Gusto vedini svečiai dar truputį padidino skirtumą, kuris perkopė dviženklę ribą 52:63. Kai jau atrodė, kad viskas šiose varžybose kaip ir aišku, taip visiškai nemanė ASU & Co „AgroVIS“ vyrai. Kovingieji šeimininkai žingsnis po žingsnio mažino deficitą. Puikiai uždavinius tiek puolime tiek gynyboje sprendė aukštaūgių tandemas G.Vasiliauskas ir G.Lydeka, ko pasekoje likus maždaug dvi minutes skirtumas ištirpo iki 5 taškų. Didžiausia intriga greitai buvo numalšinta, sėkmingai apsigynę ir A.Juozapaitis dvitaškiu nubaudę varžovus nelengva pergale vienuoliktą kartą šiame sezone džiaugėsi Slepikas Motorsport.

Po rungtynių nugalėtojai nestokojo geros nuotaikos ir džiaugėsi „ne tokia jau lengva pergale“.

ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai kalbėjo apie „rezervus ir nepakankamai išnaudojamus savo aukštuosius bokštus“.

ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:47 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)