Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Slepikas Motorsport (71:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 813

Kovo 5 dieną J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ priemė svečius „Slepikas Motorsport“ komandą. „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ buvo iškovoję dvylika pergalių ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Slepikas Motorsport“ sąskaitoje buvo keturiolika pergalių ir trys pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Slepikas Motorsport“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (0:8). Po šeimininkų minutės pertraukėlės „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ atsigavo ir pamažu rinko taškus. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (7:8). Netrukus taškus pelnė svečiai (7:10). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“, bet baigiantis kėliniui taiklus „Slepikas Motorsport“ tritaškis rezultatą išlygino (13:13).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (15:15). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (19:15). Baigiantis pirmai kėlinio pusei svečiai pasivijo ir pralenkė varžovus (19:21). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė keturi taškai (23:27). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė šeimininkai, kurie įgijo trijų taškų persvarą (34:31).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, o kelių taškų persvarą visą laiką turėjo „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“. Aštuntą minutę komandas skyrė šeši taškai (46:40). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ išlaikė keturių taškų persvarą (50:46).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Slepikas Motorsport“ (50:52). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (58:58). Vėliau du dvitaškius pataikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (62:58). „Slepikas Motorsport“ nepasidavė ir kovojo iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai rungtynių pabaigoje prametė keturis svarbius baudos metimus, bet „Slepikas Motorsport“ varžovų nubausti ir iškovoti pergalės nesugebėjo (71:70).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ treneris E.Rakickas: „Buvo labai sunkios rungtynės. Tiokių ir tikėjomės. Sunkiai susirinkome, galvojome, kad teks labai stipriai vargti. Taip ir buvo, bet fortūna buvo mūsų pusėje gale rungtynių.“ Paklaustas, ką reiškia ši pergalė komandia turnyrinėje lentelėje, treneris atsakė: „Viršutinė lentelė dalis yra labai lygi ir tikimės pakilti kuo aukščiau.“

Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)