Callcredit vs Slepikas Motorsport (83:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 803

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Callcredit“ (6/5) ir svečių teisėmis atvykę „Slepikas Motorsport“ (10/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Slepikas Motorsport“, kur A.Lencevičius smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ( 3:15). Toliau tarp ekipų vyko kieta kova, tačiau „Callcredit“ ekipai niekaip nepavyko sumažinti skirtumo iki vienženklio. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė keletą sėkmingų atakų ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų ( 19:28). Antrame kėlinyje „Callcredit“ turėjo puikią galimybę sumažinti atotrūkį iki minimalus, bet daug prametė baudos metimų ( 28:34). „Slepikas Motorsport“ ekipos puolimas sustojo, o šeimininkai toliau lipo varžovams ant kulnų ( 33:35). Likus žaisti tris minutes „Slepikas Motorsport“ atstatė turėtą pranašumą – 43:50.

Po ilgosios pertraukos „Callcredit“ įjungė aukštesnę pavarą, kur komandas skyrė tik vienas taškas ( 52:53). M.Lavrentjevas pataikė tirtaškį metimą ir šeimininkai pirmą kartą įsiveržė į priekį. Likus žaisti dvi minutes tarp ekipų įvyko didelis susistumdymas ir buvo diskvalifikuoti trys žaidėjai, o „Slepikas Motorsport“ liko tik keturiese ( 63:60). Ketvirto kėlinuko pradžioje „Slepikas Motorsport“ liko tik tryse, tačiau A.Lencevičius tempė komandą ant pečių ( 76:71). Vis dėlto, „Slepikas Motorsport“ sugebėjo atsivežti ketvirtą žmogų ir žaidimas vyko toliau. Per likusį laiką ( 79:76). Karolis Tarvydas pelno du taškus ir „Slepikas Motorsport“ įsiveržė į priekį ( 79:80). Likus žaisti minutę laiko „Callcredit“ sugebėjo įveikti varžovus, rezultatu – 83:80 (19:28, 24:22, 20:10, 20:20)

Po laimėtų rungtynių „Callcredit“ ekipos treneris kalbėjo:

„Pradžioje sunkiai sekėsi, tačiau nepanikavo ir po truputį sumažinome skirtumą. Viskas tvarkoje buvo iki incidento, kai paskui žaidėme penki prieš tris. Buvo keistas krepšinis. Vis dėlto, nors laimėjome, bet prastai žaidėme. “

Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)