ASU & Co „AgroVIS“ vs Acme (96:99)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 18 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Solidžią persvarą išsvaistę „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo pripažinti „Acme“ pranašumą

2017 lapkričio 18 d., Šeštadienis, 15:59 val., peržiūros: 649

Šeštadienį, lapkričio 18 dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys Go Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Šeimininkai iki mačo buvo iškovoję tris pergales ir patyrę du pralaimėjimus, o svečiai savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir vos vieną pralaimėjimą. Pačios rungtynės buvo itin rezultatyvios ir pernainingos, abi komandos kovėsi iki pat galo, o nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. Šeimininkai nerelizavo baudų metimų, kurie galėjo išplėšti pratęsimą, o po to varžovai iš tos pačios distancijos įtvirtino pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 96:99 (34:21, 14:26, 30:31, 18:21).

Rungtynes su didele energija pradėję „ASU & Co „AgroVIS“ komanda puikiai atakavo iš toli ir sužaidus beveik pusę kėlinio jie jau turėjo solidžią persvarą (18:3). „Acme“ krepšininkams nesisekė rasti kelių varžovų krepšio link, juo gelbėjo tik gausus varžovų pražangų skaičius ir galimybė rinktis pigius taškus nuo baudos metimo linijos. Zoninė svečių gynyba leido įsišaudyti šeimininkų metikams, kurie net ir pakeitus gynybos sistemą ir toliau terorizavo varžovų krepšį iš toli – 34:21. Antrojo kėlinio pradžia žymiai sėkmingesnė buvo svečiams. Jie agresyvios gynybos dėka sustabdė įsibėgėjusią varžovų taškų mašiną, o ir patiems rinkti taškus sekėsi jau žymiai geriau. Vedami A. Cibulskio ir J. Krasausko „Acme“ krepšininkai įpusėjus antrąjam ketvirčiui atsilikinėjo jau tik trimis taškais (42:39). Šeimininkai krito į gilią duobę ir pralaimėję atkarpą 0:11 į priekį užleido oponentus. Tačiau šiek tiek geriau sužaista kėlinio pabaiga leido „ASU & Co „AgroVIS“ išsaugoti minimalią persvarą – 48:47.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas tapo tik dar labiau nenuspėjamas. Pirmaujanti ekipa keitėsi vis dažniau, aikštelėje netrūko chaoso,klaidų, pražangų, tačiau trečiasis kėlinukas buvo itin rezultatyvus, pelnytas net 61 (30:31) taškas. O vienu tašku šį ketvirtį laimėjusi „Acme“ prieš lemiamą rugtynių dalį sugebėjo išlyginti rezultatą – 78:78 Rungtynėms artėjant į pabaigą abi komandos ir toliau nemažino apsukų puolime. Nors svečiai ir pirmavo didesnę kėlinio dalį, tačiau jų toli į priekį nepaleidę šeimininkai turėjo puikų šansą išplėšti pratęsimą, kai likus žaisti 4 sekundes iki rungtynių pabaigos prie baudų metimo linijos stojo D.Laurinavičius, tačiau puolėjas prametė abu baudų metimus, o kamuolį atkovojęs A.Cibulskis įtvirtino „Acme“ pergalę taikliu baudos metimu. Galutinis rezultatas – 96:99.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris R. Vanagas kalbėjo:

„Praktiškai prieš rungtynes sužinojome, kad mūsų pagrindinis įžaidėjas V.Žukauskas susitraumano ir apie du mėnesius negalės padėti komandai, tai realiai šiandien bandėm naują žmogų įžaidėjo pozicijoje. Gal dar nesusižaidęs su komanda, jam dar tik antros rungtynės čia, o dar iškart pirmu numeriu, tai pradžioje buvo sunkoka. O po to viskas lyg ir stojo į savo vietas ir pradėjome žaisti savo krepšinį ir sugrįžome į rungtynes. Pabaigoje ne viską sekėsi išpildyti ką buvome sutarę, truputį pasisekė, kad varžovai nepataikė metimų, ypač tos baudos gale. Patys irgi daug baudų nesumetėme. Lyg tais likus pusę minutės jei būtume patys realizavę tuos metimus būtų anksčiau rungtynės pakrypusios mūsų naudai.“

„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:47 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)