Gemavila vs Užveža (67:59)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 31 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo

2023 sausio 31 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 255

Sausio 31 dieną, 20:45 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Gemavila" (šeimininkai) ir "Užveža" (svečiai). Daugiau nei du kėlinukus "Gemavila" kontroliavo rungtynių eigą, bet visas komandos pranašumas išnyko trečiame kėlinuke. Vis tik šeimininkams pavyko dar kartą nutolti ir to jau užteko pergalei pasiekti 67:59 (21:12, 16:13, 8:18, 22:16).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie nors ir nebuvo labai rezultatyvūs, tačiau demonstravo didelį kovingumą. Iki ilgosios pertraukos "Gemavila" sugebėjo pabėgti ir pasiekė solidų dviženklį pranašumą 37:25.

Antroje rungtynių dalyje "Užveža" atsitiesė ir sugebėjo išlyginti rezultatą, šeimininkai be taškų išbuvo 5 minutes ir viskas prasidėjo iš naujo. Lemiamame kėlinuke "Gemavila" sumetė labai svarbius metimus, vėl nutolo ir taip jau užtvirtino savo pranašumą 67:59.

Egidijus Jasėnas

„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)„GZP-2“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 24 d., antradienis, 22:54 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:20 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)Užveža išplėšė pergalę po ilgos apylygės kovos (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 22:39 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)