Pikenpokas vs Užveža (81:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo

2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 400

Gruodžio 18 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Pikenpokas" (šeimininkai) ir "Užveža" (svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje "Pikenpokas" susikrovė labai solidų, 30 taškų pranašumą, bet rungtynių pabaigoje sugebėjo išbarstyti triuškinamą persvarą, tačiau tai nesutrukdė pasiekti užtikrintą pergalę 81:67 (29:23, 23:4, 16:16, 13:24).

Rungtynių pradžia buvo tikros taškų lenktynės, bet "Pikenpokas" gana greitai suprato kaip stabdyti varžovus ir antrojo kėlinuko metu visiškai sukaustė varžovų puolimą. "Užveža" per kėlinuką surinko vos 4 taškelius ir paleido "Pikenpokas" krepšininkus tolyn 52:27.

Antroje rungtynių dalyje "Pikenpokas" ir toliau dominavo, skirtumas perkope 30 taškų ribą ir jokios intrigos nebeliko. "Užveža" kiek atsitiesė ketvirtame kėlinuke, kuomet skirtumą pavyko sumažinti iki 12, bet tai buvo viskas. "Pikenpokas" užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:67.

9 taškai

„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Užveža“ pusfinalį pradėjo pergale po itin atkaklios kovos (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:44 val.) „Pikenpokui“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:34 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)Užveža išplėšė pergalę po ilgos apylygės kovos (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 22:39 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)