MB „TR Project“ vs Gemavila (56:123)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2023 kovo 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu

2023 kovo 28 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 266

Kovo 28 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos (Didžiosios taurės) komandos MB "TR Project" (šeimininkai) ir "Gemavila" (svečiai). Komandos stojo žaisti šešioliktfinalio rungtynių. Rungtynes apibūdinti sunku, tai buvo greičiau lengva "Gemavilos" treniruotė skirta tobulint puolimui. Jokio pasipriešinimo nesulaukę "Gemavilos" krepšininkai tiesiog nušlavė varžovus ir laimėjo susitikimą net 56:123 (17:34, 12:27, 10:33, 17:29).

Nors pirmosios minutės buvo lygios, bet jau netrukus "Gemavila" pradėjo savo puolimo šou. Nesulaukdami didelio pasipriešinimo "Gemavilos" krepšininkai taškus rinko kaip tik norėjo, į puolimą įtraukdami visus ekipos žaidėjus. Prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas jau buvo triuškinamas 29:61.

Po ilgosios pertraukos MB "TR Project" komanda jau nebeturėjo motyvacijos kovoti toliau, komanda tiesiog susitaikė su pralaimėjimu ir gana apatiškai reagavo į vis tolstančius varžovus. Greitai pasibaigęs susitikimas baigėsi visišku "Gemavilos" dominavimu, rezultatu 56:123.

8 rezult. perd.

„Gemavila“ po pirmo skaudaus pralaimėjimo atsitiesė ir išlygino serijos su „Alta transportas“ rezultatą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 21:36 val.)„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)MB „TR Project“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:18 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 22:56 val.)„Skroblų alėja“ susitvarkė su „Gemavila“ ir pirmo etapo varžybose išliko nepralaimėję (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 20:28 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė. (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:40 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)