ICE vs Užveža (60:68)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užveža išplėšė pergalę po ilgos apylygės kovos

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 200

Kovo 12 dieną, Sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko salės šeimininkai ICE ir svečių komanda Užveža

Menku rezultatyvumu pasižymėjęs kėlinys. Tik po 3 kėlinio minučių Užveža pirmoji pelnė taškus. Nors abi komandos žaidė tikrai apylygiai, kėlinys baigėsi rezultatu 11:9

Antrojo kėlinio metu ėmė virti emocijos, žaidimo aikštelę turėjo palikti Užveža žaidėjas Nr. 33 E.Jasėnas, kuriam buvo skirta nesportinė bei techninė pražangos. Šis kėlinys tapo rezultatyvesnis. Pasipylė tritaškiai bei pražangos. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 34:30

Po ilgosios pertraukos ėmė virti kova. Liejosi ir emocijos ir taiklūs metimai. Neapsieita ir be dar vienos techninės pražangos. Trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 50:50

Rungtynių nugalėtojai buvo nebuvo aiškūs iki pat pabaigos. Lygiosiomis žaidžiančios komandos kėlė didžiulę įtampą ne tik vieni kitiems bet ir salėje sėdintiems žiūrovams. Visgi lemiamosiomis akimirkomis Užveža išplėšė pergalę. Rezultatu 60:68 (11:9, 23:21, 16:20, 10:18) Užveža švenčia pergalę.

Linas Jonaitis

„Užveža“ pusfinalį pradėjo pergale po itin atkaklios kovos (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Ketvirtfinalio kovoje Užveža švenčia pergalę. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Užveža“ po nervingos kovos palaužė savo varžovus (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:49 val.)Vos penkiese žaidę BC „Game on“ krepšininkai dramatiškai išplėšė pergalę prieš Užveža ekipą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:09 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)