Užveža vs KK „Žaibas“ (68:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę

2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 214

Trečiadienį, kovo 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 2 etapo 2 lygos F pogrupio varžybos tarp "Užveža" ir KK „Žaibas".

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo labai sunkiai KK „Žaibas" krepšininkams, nes jie 5 pirmas minutes negalėjo pasižymėti, o varžovai spurtavo ir surengė atkarpą 9:0. Po to, žaidimas susilygino ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:12. Vien tik tritaškiais gyvi buvo KK „Žaibas" krepšininkai, kurie nepasivijo varžovų, o atstumas tarp komandų tik augo. A.Kručas per 2 kėlinius sumetė 17 taškų ir "Užvežos" krepšininkus vedė į priekį 44:28.

Antroje pusėje "Užveža" ir toliau kontroliavo žaidimą, bet pabaigoje pora sėkmingų KK „Žaibas" atakų išlaikė kovinį skirtumą tarp komandų – 56:45. Pasitikėjimą savimi atgavę KK „Žaibas" krepšininkai ir toliau mažino skirtumą bei likus 5 minutėms skirtumas tarp komandų buvo 3 taškai. Vis gi geriau pabaigą kontroliavę "Užvežos" krepšininkai laimėjo rezultatu: 68:60 (21:12, 23:16, 12:17, 12:15).

9 taškai

„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:18 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)Ketvirtfinalio kovoje Užveža švenčia pergalę. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Kautech ‒ 2“ spurtu trečiajame kėlinyje prieš „Užveža“ prasivėrė sau kelią į finalą (2023 gegužės 28 d., sekmadienis, 21:45 val.)