Kauno švara vs Gemavila (78:99)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 28 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“

2023 vasario 28 d., Antradienis, 21:23 val., peržiūros: 230

Vasario 28 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Gemavilą". "Kauno švara" buvo laimėję du kartus ir dešimt pralaimėję. "Gemavilos" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Pirmas dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai (2:2). Baigiantis kėlinio pirmai pusei rezultatas vėl buvo lygus (5:5). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Kauno švara", kurie sužaidus du kėlinius pirmavo rezultatu 25:18.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "Kauno švara" išlaikė persvarą (28:20). Netrukus "Gemavila" pradėjo spurtą ir prasidėjus antrai kėlinio pusei buvo priekyje rezultatu 31:32. Visgi antroje pusėje geriau žaidė "Kauno švara", kurie buvo padidinę persvarą iki 10 taškų, bet kėlinio pabaigoje "Gemavila" prisivijo (47:41).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Gemavila" sumažino iki dviejų taškų (49:47). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (55:55). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Gemavila", kuriem pavyko padidinti persvarą iki 8 taškų (61:69).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė devyni taškai (65:74). Kėlinio viduryje "Gemavila" buvo padidinę persvarą iki dviženklės (71:81). Netrukus persvara padidėjo iki 14 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara" (71:85). Rungtynių pabaigoje "Gemavila" neleido varžovams atkurti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:99.

17 taškų

„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„ICE“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno švarą“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 21:14 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)