Užveža vs BC „Rhino“ (73:70)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2023 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“

2023 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 23:18 val., peržiūros: 255

Kovo 30 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „Užveža“ ir BC „Rhino“ ekipų.

Pirmasis rungtynių kėlinys pasižymėjo begale pražangų iš abiejų ekipų, o kėlinys dėka kelių tolimų metimų pasibaigė 21:17 „Užveža“ ekipos naudai.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 ir po D. Daugininko tritaškio nutolo dviženkliu pranašumu 28:17. Ir toliau puolime puikiai žaidę šeimininkai dar labiau tolo, o įpusėjus susitikimui pirmavo 42:28.

Antrasis kėlinukas prasidėjo sėkmingu BC „Rhino“ ekipos žaidimu puolime ir po penkių paeiliui V. Kamarūno taškų svečiai artėjo iki 47:41. Nors BC „Rhino“ dar šiame kėlinyje buvo priartėję iki 4 taškų, bet kėlinio pabaigoje „Užveža“ vėl kiek nutolo. Po trijų kėlinių 56:48.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai po trijų tolimų metimų tolo iki 69:50. Visgi, į tai BC „Rhino“ atsakė dviem E. Vainiūno tritaškiais, kelis metimus įmetė V.Kamarūnas, kas leido svečiams priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 73:70 (21:17, 21:11, 14:20, 17:22).

9 taškai

„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Užveža“ permainingame susitikime palaužė BC „Rhino“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)„UNO“ po permainingos kovos įveikė antroje pusėje užstrigusią BC „Rhino“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:00 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:11 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)