Sparta vs Vilkai (80:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 832

Antadienį, lapkričio 6 dieną Milikonių mokyklos salėje įvyko c lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų „Sparta“ bei „Vilkai“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „Sparta“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute „Sparta“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai (19:15).

Antrojo kėlinuko pradžioje M. Aleknos tritaškis ir dar taiklius dvitaškis padėjo išlyginti rezultatą (23:23). Bet tada „Sparta“ komanda spartavo ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo persvarą (35:30).

Trečiajame kėlinuke „Sparta“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (60:53).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sparta“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Tai pat kėlinio pradžioje G.Prabulis pelnė 7 taškus iš eilės. Galutinis rungtynių rezultatas (80:63).

„Sparta“ komandos treneris Š.Sobolis: Turėjome ilgesni suolelį, buvo greitesni ir stipresni, tai lėmė mūsų pergalę.

„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)